Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Mark Lee

Numer telefonu : +8618682005021

WhatsApp : +8618682005021

Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd.

Dotknij przyszłości!

Interaktywne, innowacyjne, inteligentne!

  • Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Sprzedawca
marki iBoard Ilość pracowników 200~300
Coroczne wyprzedaże 30000000-4000000 Rok założenia 2007
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

O NAS

 

Założona w 2007 roku firma Shenzhen iBoard Technology Co., Ltd. ma siedzibę w Shenzhen w prowincji Guangdong w Chinach.Posiada 14-letnie doświadczenie w branży informatycznej edukacji.Teraz staliśmy się dostawcą inteligentnych rozwiązań edukacyjnych i dostawcą usług operacyjnych, specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży platformy inteligentnej edukacji w chmurze, interaktywnym oprogramowaniu do nauczania w klasie, oprogramowaniu tablicy interaktywnej i ramce dotykowej na podczerwień, tablicy interaktywnej, projektorze laserowym, wszystko -w jednym urządzeniu multimedialnym, interaktywnym wyświetlaczu LED, wyświetlaczu reklamowym i cyfrowym oznakowaniu itp. Ponadto jesteśmy również krajowym przedsiębiorstwem z sektora zaawansowanych technologii i kluczowym przedsiębiorstwem programistycznym w dziedzinie nauki, przemysłu i handlu.
iBoard stworzył kompletny system zarządzania jakością ISO9001, system zarządzania środowiskowego ISO14001 oraz system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS18001.Produkty posiadają certyfikaty 3C, CE, FCC, RoHS i wiele innych.
Mamy bogate doświadczenie w obsłudze OEM / ODM dla klientów zagranicznych.Nasze produkty są sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie.Naszym celem jest stać się największym na świecie dostawcą urządzeń interaktywnych i inteligentnych rozwiązań kampusowych.
Wraz z długoterminowym stabilnym rozwojem firmy i strategicznymi potrzebami wdrożeniowymi w 2019 roku, po raz kolejny zwiększyliśmy skalę i przenieśliśmy oddział Dongguan do dzielnicy Gongming w Shenzhen.Obszar fabryki został zmodernizowany z 10 000 ㎡ do 23 000 ㎡;Centrum badawczo-rozwojowe, centrum zakupów i centrum obsługi posprzedażnej osiedliły się razem, współpracując z liniami produkcyjnymi w celu poprawy wydajności produkcji i skupienia się na dostarczaniu klientom lepszych produktów i usług.Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i nie możemy się doczekać współpracy z Państwem.

 

Chiny Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd. profil firmy 1Chiny Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd. profil firmy 2

Chiny Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd. profil firmy 3

Historia

Shezhen iBoard Technology Co., Ltd.to firma high-tech dostarczająca interaktywne rozwiązania dystrybutorom na całym świecie. Główne produkty obejmują interaktywny ekran dotykowy, tablicę interaktywną, ramkę dotykową, kiosk.Mamy bogate doświadczenie OEM / ODM, a produkty zostały sprzedane do ponad 80 krajów.

 

2006:Prace przygotowawcze do założenia iBoardu

2007:Od maja do lipca : iBoard IWB przechodzi testy CE, FCC, RoHS;Październik : Pierwszy iBoard IWB sprzedany do Korei, poza Chinami

2008:Luty : iBoard wygrał pierwszy przetarg na 29 sztuk IWB w Shenzhen Ronggen School);Grudzień : Mam certyfikat ISO9000,14000

2009:Kwiecień : firma przedłużyła , stworzyła technologię rozpoznawania palców;: Maja wyszedł połączony IWB iBoard;Masowa produkcja iBoard sprzedawana na rynek zamorski.

2011:Lipca przełom techniczny, prawdziwa podwójna technologia dotykowa IR nr 1;Wrzesień : Rozpocznij współpracę z HISOL, zostań trzecim co do wielkości dostawcą marki IWB na świecie

2012:Czerwiec : Zostałem pierwszym twórcą technologii matryc IR dziewiątej generacji i największym na świecie dostawcą rozwiązań dotykowych.

2013:Grudzień : Roczny wynik do 100 milionów RMB

2014:Marca stał się spółką „Corporation Limited”;Grudzień: notowany na giełdzie, numer katalogowy 831753

2016:Październik: rozbudowa fabryki do Dongguan (10000㎡);Marzec : Zakup marki StarBoard od HISOL

2019:Marzec: rozbudowa fabryki do Gongming, Shenzhen (23000㎡)

2020:Globalna gospodarka została dotknięta przez Covid-19, ale nasza roczna sprzedaż wciąż przekracza 200 milionów RMB, osiągając historyczny wysoki poziom.

 

Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu w dziedzinie sprzętu interaktywnego jesteś idealnym producentem do współpracy. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli szansę nawiązać współpracę korzystną dla wszystkich.

Usługa

Chiny Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Nasz zespół

Mamy ponad 10 biur sprzedaży w Chinach na rynku krajowym i 3 filie zagraniczne zlokalizowane w Niemczech, USA i Japonii.Możemy skupić się na lokalizacji dla biznesu własnej marki i zapewnić na czas profesjonalną obsługę i wsparcie techniczne.

• Nasz zespół sprzedaży OEM / ODM jest profesjonalny i może zapewnić klientowi najlepsze wsparcie!

• Mamy ponad 50 inżynierów oprogramowania i sprzętu, dbamy o zaawansowany rozwój produktu, z własnym zespołem programistów, możemy zapewnić klientom lepsze wsparcie techniczne dla oprogramowania.

• Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają, że gotowe produkty są stabilne i mają wysoką jakość.

•NaszProfesjonalna osoba zajmująca się kontrolą jakości, aby uniknąć napływu wadliwych produktów do klienta.

 

Nasz zespół zawsze współpracuje, aby zapewnić naszym klientom obsługę na wysokim poziomie i dziękujemy za nieustanne wsparcie!

Chiny Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Shenzhen Iboard Technology Co., Ltd. profil firmy 1