iboard fabryczny bezpośredni 75-calowy zamykalny zapisywalny połączony Blackboard Smart Whiteboard Interaktywny płaski panel wyświetlacz All In One z wsparciem stojącym Marker Pen Chalk Rozwiązanie edukacyjne pisania
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Shenzhen, Chiny |
| Nazwa handlowa: | iBoard or OEM |
| Orzecznictwo: | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Numer modelu: | TE-QS75AIO |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 2 |
|---|---|
| Cena: | USD350-2500 per piece |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe |
| Czas dostawy: | 30 dni |
| Zasady płatności: | T/T, akredytywa |
| Możliwość Supply: | 10000 jednostek miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Dotknij technologii: | podczerwony | Efekt Dotknij Rozmiar obiektu: | >8mm |
|---|---|---|---|
| Metoda dotykowa: | palec lub dowolne nieprzezroczyste przedmioty | Dokładność pozycjonowania: | <2 mm |
| Port łączący: | USB2.0 USB3.0 | System operacyjny: | Android Windows Linux, Mac, |
| Zasilanie: | AC 100-240 V, 50/60 Hz | Składowanie: | Temperatura: -30 ° C ~ 60 ° C wilgotność: 0%~ 95% |
| Działanie: | Temperatura: -10 ° C ~ 45 ° C wilgotność: 10%~ 90% | Instalacja: | Montowany na ścianie, stoisko mobilne (opcjonalnie) |
| Kolor: | Czarny, inne kolory opcjonalne - szary, srebrny/czarny | Skrótu: | ze skrótami klawiszowymi dla bocznych plansz |
| Nazwa: | inteligentna tablica do kodowania, tablice interaktywne z płytką rozszerzeń | Typ tablicy: | Tablice interaktywne |
| Fałdowy: | Tak | Typ: | Inteligentna tablica pisania dla szkoły |
| Rozmiar: | Elektroniczna tablica interaktywna Multitouch z klawiszem skrótu | Punkty dotykowe: | 1 ~ 20 punktów |
| Aplikacja: | Przenośna edukacja, sala lekcyjna, szkolenia, prezentacja | Gwarancja: | 1 rok |
| Radia Aspekt: | 16:10, 16:9... | Interfejs: | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Rozmiar ekranu: | 65", 75", 86", 98" | Wielodotykowy: | Do 40 punktów |
| Skróty klawiszowe: | Klawisze skrótu z dwóch stron | Sposób wysyłki: | Transport morski Fracht lotniczy Fracht ciężarowy |
| Punkty dotykowe: | 20 punktów | System operacyjny: | Android/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Dokładność: | Chiny | Stojak mobilny: | Fakultatywny |
| Zabarwienie: | Czarny lub OEM | ||
| Podkreślić: | Interaktywny płaski panel wyświetlacza z możliwością nagrywania,75-calowy interaktywny płaski panel wyświetlacza,Interaktywny płaski panel wyświetlacza połączony z tablicą |
||
opis produktu
Iboard Factory Direct 75-calowa, zamykana, zapisywalna, połączona tablica Przenośna inteligentna tablica Interaktywny płaski wyświetlacz Wszystko w jednym Ze stojakiem Marker Pisanie kredą Rozwiązanie edukacyjne
Połączona tablica interaktywna Połączona wysoce zintegrowana tablica interaktywna lub czarna tablica (tablice boczne) + IFPD w celu uzyskania połączenia między dwiema tablicami i funkcji interaktywnej.
Wszystko w jednej tablicy/IFPD
Wysoce zintegrowany z wielopunktową tablicą interaktywną na podczerwień, centralnym systemem sterowania, mikrofonem bezprzewodowym, systemem wzmacniacza stereo, OPS i innym sprzętem, tworząc wraz z projektorem idealne rozwiązanie do multimedialnej klasy.
Biała tablica
Można po nim pisać dowolnym zwykłym pisakiem tablicowym, kredą i kredą bezpyłową, nie uszkadzając powierzchni i ma dużą odporność na zużycie.
Dzięki naszej inteligentnej tablicy nauczyciele mogą używać elektronicznej zielonej tablicy do dodawania adnotacji. Obsługuje zapisywanie adnotacji na zielonej tablicy, tworząc połączenie inteligentnego nauczania i tradycyjnego pisania na tablicy.
Napisy na prawej zielonej tablicy można zapisać jako zrzut ekranu zgodnie z wymaganiami nauczycieli, aby wysłać je uczniom jako materiały do przeglądu.
Dwie opcje:
-Wspornik rozmiaru: 75 cali + 2 tablice boczne, długość około 4,3 m, powierzchnia tablicy bocznej nano (czarna tablica) do pisania kredą, ceramika (biała tablica) do pisania markerem, można ją złożyć. Zbudowana w systemie Android i z systemem Windows z funkcją nagrywania, jest to potężna tablica Smart. Jest również wyposażony w stojak na telefon komórkowy, umożliwiający przenośne przemieszczanie się z klasy do klasy.
-Inteligentna tablica 75/86/98 cali, wbudowana w system Android, z opcjonalnym gniazdem operacyjnym dla systemu Windows. Z czarno-zieloną tablicą do pisania kredą i tablicą do pisania markerem. Wersja ABA lub wersja AB, montowana na ścianie, mocowana do ściany, długość około 4,2 ~ 4,4 m.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Specyfikacja
| Wygląd | Pasuje do głównego wyświetlacza |
| Rozmiar | Dostosowane do wysokości głównego wyświetlacza |
| Wybór powierzchni | Tablica/zielona tablica |
| Dotknij technologii | Dotyk w podczerwieni |
| Metoda dotykowa | Palec, wskaźnik lub inny nieprzezroczysty przedmiot |
| Dotykać | Wsparcie Touch ON/OFF za pomocą klawisza skrótu |
| Rozpoznawanie gestów | Wsparcie |
| Zapisywanie plików | Obsługa zapisywania plików w formacie PPT/Word/PDF/obrazu. |
| Punkt dotykowy | 20 dla Androida. |
| Szybkość kursora | 180 punktów/s |
| Kliknij Rozdzielczość | 32768x32768 |
| Efekt dotykowy Rozmiar obiektu | > 8 mm |
| Metoda dotykowa | Palec lub długopis |
| Dokładność pozycjonowania | <2mm |
| Żywotność dotyku | Ponad 60 000 000 pojedynczych dotknięć lub kliknięć |
| Port łączący | USB 2.0 |
| System operacyjny | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Zasilanie | Zasilacz USB DC 4,6 V-5,0 V <1 W (200 mA przy 5 V) |
| Stan pracy | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Składowanie | Temperatura: -30°C~60°C Wilgotność: 0%~95% |
| Działanie | Temperatura: -10°C~45°C Wilgotność: 10%~90% |
O NAS
![]()
![]()
![]()








Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje