Interaktywna tablica zewnętrzna IR 82 '' Multi Touch z projektorem obsługuje wszystkie systemy
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Shenzhen, Chiny |
| Nazwa handlowa: | iBoard or OEM |
| Orzecznictwo: | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Numer modelu: | IB-82 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | 150-200USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe |
| Czas dostawy: | 30 dni |
| Zasady płatności: | T/T, akredytywa |
| Możliwość Supply: | 10000 jednostek miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Numer modelu: | IB-82 | Rozmiar: | 82'' |
|---|---|---|---|
| Technologia: | Podczerwień | Punkty dotykowe: | 2-32 punkty |
| Zapisz obiekt: | palec, pióro lub inne nieprzezroczyste przedmioty | Wielkość odpowiedzi: | >3 mm |
| Dokładność: | 2mm | Rezolucja: | 32767 x 32767 |
| Powierzchnia: | stal z farbą przeciwodblaskową | Radia Aspekt: | 16:10, 16:9... |
| Interfejs: | USB, VGA, RS232, HDMI | Rozmiar ekranu: | 65", 75", 86", 98" |
| Wielodotykowy: | Do 40 punktów | Skróty klawiszowe: | Klawisze skrótu z dwóch stron |
| Sposób wysyłki: | Transport morski Fracht lotniczy Fracht ciężarowy | Punkty dotykowe: | 20 punktów |
| Gwarancja: | 1 rok | Zasilanie: | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| System operacyjny: | Android/Windows/Linux/Mac.etc. | Stojak mobilny: | Fakultatywny |
| Zabarwienie: | Czarny lub OEM | ||
| Podkreślić: | Tablica interaktywna na podczerwień zewnętrzna,tablica interaktywna wielodotykowa,tablica wielodotykowa 82 '' |
||
opis produktu
82'' IR interaktywna tablica wielofunkcyjna tablica z projektorem wspierająca wszystkie systemy
Wprowadzenie produktu
iBoard interaktywny tabliczka łączy się z ogólnym komputerem przez kabel USB, wydajność wyświetlacza komputera może być projekcjonowana na tablicy poprzez projektor.informacje dotykowe i śledzenia z planszy zostaną przeniesione do kliknięcia wskaźnika i ruchu myszy, a za pomocą oprogramowania DRAWVIEW lub innego programu, wszystkie informacje o kliknięciu, śledzeniu i zapisywaniu będą wyświetlane na tablicy w czasie rzeczywistym.
Funkcje sprzętowe interaktywnej tablicy iBoard: (Please refer to detailed Hardware Chapter)
- Na tablicy można używać wszelkich stałych, nieprzezroczystych przedmiotów;
- Brak plam świetlnych w celu ochrony oczu użytkownika;
- iBoard można było wykorzystać również jako tradycyjną tablicę białą z użyciem pióra wodnego do pisania.
- IBoard reaguje na gesty palców.
- Żywotność to 11 lat;
- Inteligentny uchwyt do pióra zapewnia przyjazne dla użytkownika narzędzia do pisania
- Nowoczesny i trwały projekt i konstrukcja umożliwiające łatwą konserwację w razie potrzeby
- Zarysowania na powierzchni deski nie będą miały wpływu na korzystanie z iBoard
Funkcje interaktywnego oprogramowania do tablicy iBoard: (Please refer to detailed Software Chapter)
- Bezpłatna aktualizacja na całe życie;
- Oferowanie bezpłatnej strony internetowej do pobrania zasobów;
- Wspiera różnorodną bazę danych zasobów, samodzielnie definiowaną przez pliki w wspólnym formacie, bez ograniczeń liczby zasobów;
- Oznaczanie stanu gry;
- Łapanie i oznaczanie zawartości pulpitu (pakiety mogą być drukowane)
- Funkcja nagrywania audio, wideo i odtwarzania
- Użytkownicy mogą sami rozszerzyć funkcjonalność aplikacji
- Funkcje wielofunkcyjne, rozpoznawanie gestów i tak dalej sprawiają, że operacja jest bardziej ludzka i wygodna.
- Rozpoznawalne po gestie.
- Wsparcie do wstawiania obrazów, animacji, wideo i innych plików
![]()
Specyfikacje techniczne
| Specjalne cechy sprzętu | Rozpoznawanie gestów |
| Technologia | Infraczerwieni |
| DotknijPunkty | 10 dotyków. |
| Prędkość kursora | 180 punktów/s |
| Wskaźnik wyświetlania | 4:3 |
| Rozstrzygnięcie | 32767 x 32767 |
| Dokładność pozycjonowania | < 2 mm |
| PołączeniePort | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Kąt widzenia | Horyzontalny 170°, pionowy 160° |
| System operacyjny | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Zasilanie | Zasilanie USBPrąd stały 4,6 V- 5,0 V < 1 W (100 mA przy 5 V) |
| PracaWarunki | W pomieszczeniachlub zewnętrzne |
| Przechowywanie | Temperatura: -20°C~60°C Wilgotność: 0%~95% |
| Operacja | Temperatura:-10°C~45°C wilgotność: 10%~90% |
| Instalacja | Wyposażenie na ścianie, szafki, urządzenia przenośnestojak (nieobowiązkowy) |
![]()
![]()




Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje