92 cali IR Interaktywny tabliczka edukacyjna inteligentna tabliczka w klasie
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Shenzhen, Chiny |
| Nazwa handlowa: | iBoard or OEM |
| Orzecznictwo: | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Numer modelu: | IB-92 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 10 szt |
|---|---|
| Cena: | USD135-220 per piece |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe |
| Czas dostawy: | 15-20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, akredytywa |
| Możliwość Supply: | 10000 jednostek miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa: | 92-calowa tablica interaktywna na podczerwień Cyfrowa tablica Biała tablica cyfrowa o niestandardowy | Powierzchnia: | Nano lub ceramika (opcjonalnie) |
|---|---|---|---|
| Składowanie: | Temperatura: -30 ° C ~ 60 ° C wilgotność: 0%~ 95% | Działanie: | Temperatura: -10 ° C ~ 45 ° C wilgotność: 10%~ 90% |
| Instalacja: | Montaż naścienny, szafki, stojak mobilny (opcjonalnie) | Kolor: | Czarny (inne kolory opcjonalne), szary, srebrny/czarny |
| Fałdowy: | NIE | Aplikacja: | Nauczanie w szkole, edukacja, edukacja w klasie dla szkoły, biznesu, prezentacji |
| Gwarancja: | 3 lata | Orzecznictwo: | CE,ISO9001,ISO... |
| Punkty dotykowe: | 10 punktów | Rozmiar: | 92" |
| Stosunek: | 16:9 | Radia Aspekt: | 16:10, 16:9... |
| Interfejs: | Port USB | Skróty klawiszowe: | Dwie strony skrótów lub puste |
| Sposób wysyłki: | Transport morski Fracht lotniczy Fracht ciężarowy | Zasilanie: | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| System operacyjny: | Windows/Andriod/Linux/Mac.etc. | Dokładność: | Chiny |
| Stojak mobilny: | Fakultatywny | Zabarwienie: | Czarny lub OEM |
| Podkreślić: | 92-calowa interaktywna tablica optyczna,interaktywna tablica optyczna z 4 kamerami,tablica edukacyjna z 4 kamerami |
||
opis produktu
92-calowa Infrared Interactive Whiteboard to edukacyjna inteligentna tablica dotykowa (IWB), która może funkcjonować jako samodzielny komputer z ekranem dotykowym do niezależnych zadań i operacji,lub jako urządzenie podłączalne służące jako panel dotykowy do sterowania komputerami z projektoru.
Te interaktywne tabliczki są wykorzystywane w różnych środowiskach, w tym w salach lekcyjnych na wszystkich poziomach edukacji, salach zarządu i grupach roboczych, profesjonalnych salach szkoleniowych trenerów sportowych,i studia nadawcze.
Dostępne w kilku rozmiarach: 78", 85", 92", 102".
![]()
![]()
| Model | 92" 16:9 Interaktywna tablica IB- 92 |
|---|---|
| Całkowita wielkość powierzchni | 2046 x 1159 mm |
| Wielkość wewnętrzna | 1989 x 1095 mm |
| Wielkość projekcji | 1884 x 1020 mm |
| Wielkość projekcji przekątnej | 85.8" |
| Współczynnik widmowy | 16:9 |
- Materiał powierzchni:Powierzchnia stalowa walcowana na zimno, antydamagowa, nano powierzchnia
- Materiał z pręta:Polifolia o wysokiej gęstości
- Materiał z tyłu:Płytka stalowa ocynkowana






Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje