iBoard Sprzęt do nauczania w szkołach Wielofunkcyjne, inteligentne, wzajemnie połączone nano cyfrowe tablice do pisania LCD
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Shenzhen, Chiny |
| Nazwa handlowa: | iBoard or OEM |
| Orzecznictwo: | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Numer modelu: | TE-YL-75E2 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | USD1258-1278/pcs |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe |
| Czas dostawy: | 30 dni |
| Zasady płatności: | T/T, akredytywa |
| Możliwość Supply: | 10000 jednostek miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Dotknij technologii: | Podczerwony | Efekt Dotknij Rozmiar obiektu: | >8mm |
|---|---|---|---|
| Metoda dotykowa: | palec lub dowolne nieprzezroczyste przedmioty | Dokładność pozycjonowania: | <2 mm |
| Port łączący: | USB2.0 USB3.0 | System operacyjny: | Android Windows Linux, Mac, |
| Zasilanie: | AC 100-240 V, 50/60 Hz | Składowanie: | Temperatura: -30 ° C ~ 60 ° C wilgotność: 0%~ 95% |
| Działanie: | Temperatura: -10 ° C ~ 45 ° C wilgotność: 10%~ 90% | Instalacja: | Montowany na ścianie, stoisko mobilne (opcjonalnie) |
| Kolor: | Czarny, inne kolory opcjonalne - szary, srebrny/czarny | Skrótu: | ze skrótami klawiszowymi dla bocznych plansz |
| Nazwa: | Reoding Smart Board, Big Interactive Whiteboard | Typ tablicy: | Tablice interaktywne |
| Fałdowy: | NIE | typ: | Inteligentna tablica pisania dla szkoły |
| Rozmiar: | Elektroniczna tablica interaktywna Multitouch z klawiszem skrótu | Punkty dotykowe: | 1~10 punktów |
| Aplikacja: | Nauczanie w szkole, edukacja, edukacja w klasie dla szkoły, biznesu, prezentacji | Gwarancja: | 1 rok |
| Radia Aspekt: | 16:10, 16:9... | Interfejs: | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Rozmiar ekranu: | 65", 75", 86", 98" | Wielodotykowy: | Do 40 punktów |
| Skróty klawiszowe: | Klawisze skrótu z dwóch stron | Sposób wysyłki: | Transport morski Fracht lotniczy Fracht ciężarowy |
| Punkty dotykowe: | 20 punktów | System operacyjny: | Android/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Dokładność: | 2mm | Stojak mobilny: | Fakultatywny |
| Zabarwienie: | Czarny lub OEM | ||
| Podkreślić: | Nano cyfrowe tablice do pisania LCD,Wyposażenie do nauczania w szkołach IBoard,Inteligentne |
||
opis produktu
Inteligentny interkonektowany tabliczka
Wzajemnie połączona interaktywna tablicaPołączona wysoce zintegrowana interaktywna tablica i elektroniczna zielona tablica lub IFPD w celu osiągnięcia podwójnej łączności tabeli i interaktywnej funkcji.
Wszystko na jednej tablicy/ IFPD
W pełni zintegrowany z interaktywnymi tablicami podczerwieni, inteligentną tablicą w środku, z centralnym systemem sterowania, mikrofonem bezprzewodowym, systemem wzmacniacza stereo,Wszystkie w jednym komputerze z klawiaturą / 13 "ekranem / skanerem dokumentów, tworząc doskonałe rozwiązanie multimedialne w klasie.
Czarna tablica/Biała tablica
Można go pisać za pomocą zwykłego długopisu na tablicy, kredy i kredy bezpyłowej bez uszkodzenia powierzchni i jest silnie odporny na zużycie.
Dzięki naszej inteligentnej tablicy nauczyciele mogą korzystać z elektronicznej zielonej tablicy do komentowania.tworzenie połączenia inteligentnego nauczania i tradycyjnego pisania na tablicy.
Pisanie na prawej zielonej tablicy można zapisać jako zrzut ekranu zgodnie z wymaganiami nauczycieli, aby wysłać je uczniom jako materiały do przeglądu.
Wsparcie wielkości: 75 cali + 2 składane deski ((białe i czarne), długość około 4,3 m
powierzchnia tablicy bocznej nano ((czarna tabliczka) do pisania kredą, ceramiczna ((biała tabliczka) do pisania znaczników.
- 75-calowa płyta inteligentna, wbudowana w Androida z kamerą i mikrofonem, wszystko w jednym komputerze 13-calowy centrum sterowania, klawiatura bezprzewodowa i skaner dokumentów 8MP.
Mobilny stojak opcjonalny.
Jeśli chcesz więcej informacji, skontaktuj się ze mną.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Specyfikacja
| Wymiar | Aby dopasować do głównego urządzenia wyświetlania |
| Wielkość | Dostosowane według wysokości głównego urządzenia wyświetlania |
| Wybór powierzchni | Biała tablica/Zielona tablica |
| Technologia dotykowa | Infrarowy dotyk |
| Metoda dotykowa | Palec, wskaźnik lub inny nieprzezroczysty przedmiot |
| Dotknij | Wsparcie Dotknij ON / OFF za pośrednictwem klawisza prędkości |
| Rozpoznawanie gestów | Wsparcie |
| Zapisywanie plików | Wsparcie zapisywania plików w formacie PPT/Word/PDF/obraz. |
| Punkt dotyku | 1-10 |
| Prędkość kursora | 180 punktów /s |
| Rozdzielczość dotykowa | 32768x32768 |
| Wielkość obiektu Efekt dotyku | > 8 mm |
| Metoda dotykowa | Palec lub długopis |
| Dokładność pozycjonowania | < 2 mm |
| Żywotność dotyku | Więcej niż 60,000, 000 pojedynczy dotyk lub kliknięcie |
| Port łączący | USB 2.0 |
| System operacyjny | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Zasilanie | zasilacz USB DC 4,6V- 5,0V < 1W (200mA przy 5V) |
| Warunki pracy | W pomieszczeniach wewnętrznych lub zewnętrznych |
| Przechowywanie | Temperatura: -30°C~60°C wilgotność: 0%~95% |
| Operacja | Temperatura: -10°C~45°C wilgotność: 10%~90% |
![]()
O nas
![]()
![]()
![]()








Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje