Fabryczny wielofunkcyjny 20 punktów dotykowych 4k wyświetlacz Nano Blackboard Smart Whiteboard Greenboard do nauczania
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | iBoard support OEM / ODM |
| Orzecznictwo: | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO |
| Numer modelu: | TE-QS-75AIO |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 sztuk |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe |
| Czas dostawy: | 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 10000 SZT. MIESIĘCZNIE |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Metoda dotykowa: | palec lub dowolne nieprzezroczyste przedmioty | System operacyjny: | Android Windows Linux, Mac, Chrome |
|---|---|---|---|
| Instalacja: | Montowany na ścianie, stoisko mobilne (opcjonalnie) | Skrótu: | ze skrótami klawiszowymi dla bocznych plansz |
| Aplikacja: | Nauczanie w szkole, edukacja, edukacja w klasie dla szkoły, biznesu, prezentacji | Gwarancja: | 1 rok na panel, 3 lata na pozostałe części. |
| Podkreślić: | Inteligentna tablica 20 punktów dotyku,Wyświetlacz 4k Smart Whiteboard,Wzajemnie połączony Nano Blackboard Smart Whiteboard |
||
opis produktu
Inteligentna tablica interaktywna
Interaktywna tablica połączona Połączona, wysoce zintegrowana tablica interaktywna i elektroniczna zielona tablica lub IFPD w celu osiągnięcia podwójnego połączenia tablic i funkcji interaktywnych.
Wszystko w jednym tablica / IFPD
Wysoce zintegrowana z wielopunktowymi interaktywnymi tablicami na podczerwień, inteligentną tablicą pośrodku, z systemem sterowania centralnego, mikrofonem bezprzewodowym, systemem wzmacniacza stereo, komputerem typu wszystko w jednym z klawiaturą/ekranem 13"/skanerem dokumentów, tworząc doskonałe rozwiązanie dla multimedialnej klasy.
Tablica czarna/biała
Można po niej pisać zwykłymi pisakami do tablic suchościeralnych, kredą i kredą bezpyłową bez uszkadzania powierzchni i ma dużą odporność na ścieranie.
Dzięki naszej inteligentnej tablicy nauczyciele mogą używać elektronicznej zielonej tablicy do adnotacji. Obsługuje zapisywanie adnotacji z zielonej tablicy, tworząc połączenie inteligentnego nauczania i tradycyjnego pisania na tablicy.
Pismo na prawej zielonej tablicy można zapisać jako zrzut ekranu zgodnie z wymaganiami nauczycieli, aby wysłać je uczniom jako materiały do powtórki.
-Obsługa rozmiaru: 75 cali + 2 składane tablice (biała i czarna), długość około 4,3 m
powierzchnia bocznej tablicy nano (tablica czarna) do pisania kredą, ceramiczna (tablica biała) do pisania markerami.
-Inteligentna tablica 75 cali, wbudowany Android z kamerą/mikrofonem, z komputerem typu wszystko w jednym 13-calowym centrum sterowania, bezprzewodową klawiaturą i skanerem dokumentów 8MP.
Mobilny stojak opcjonalny.
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Specyfikacja
| Wygląd | Do dopasowania z głównym wyświetlaczem |
| Rozmiar | Dostosowany do wysokości głównego wyświetlacza |
| Wybór powierzchni | Tablica biała/zielona |
| Technologia dotykowa | Dotyk na podczerwień |
| Metoda dotyku | Palec, wskaźnik lub inny nieprzezroczysty obiekt |
| Dotyk | Obsługa włączania/wyłączania dotyku za pomocą skrótu klawiszowego |
| Rozpoznawanie gestów | Obsługiwane |
| Zapisywanie plików | Obsługuje zapisywanie plików w formatach PPT/Word/PDF/obraz. |
| Punkt dotyku | 1-10 |
| Prędkość kursora | 180 punktów/s |
| Rozdzielczość dotyku | 32768x32768 |
| Rozmiar obiektu dotykowego | >8mm |
| Metoda dotyku | Palec lub długopis |
| Dokładność pozycjonowania | <2mm |
| Żywotność dotyku | Ponad 60 000 000 pojedynczych dotknięć lub kliknięć |
| Port połączeniowy | USB 2.0 |
| Zasilanie | Zasilanie USB DC 4,6V- 5,0V <1W (200mA przy 5V) |
| Warunki pracy | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Przechowywanie | Temperatura: -30°C~60°C Wilgotność: 0%~95% |
| Obsługa | Temperatura: -10°C~45°C Wilgotność: 10%~90% |
![]()
O nas
![]()
![]()
![]()






Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje