75-calowa inteligentna tablica z interaktywnymi tablicami bocznymi do szkoły
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Shenzhen, Chiny |
| Nazwa handlowa: | iBoard |
| Orzecznictwo: | CCC, CE, FCC, RoHS |
| Numer modelu: | IB-75+ 1 lub 2 płyty boczne |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 2 sztuk |
|---|---|
| Cena: | USD350-1500 per piece |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonu, drewniana obudowa lub drewniana skrzynia opcjonalna |
| Czas dostawy: | 20-30 dni |
| Zasady płatności: | T/T, akredytywa |
| Możliwość Supply: | 8000 jednostek miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Efekt Dotknij Rozmiar obiektu: | >8mm | Metoda dotykowa: | palec lub dowolne nieprzezroczyste przedmioty |
|---|---|---|---|
| Dokładność pozycjonowania: | <2 mm | Port łączący: | USB2.0 USB3.0 |
| Zasilanie: | AC 100-240 V, 50/60 Hz | Składowanie: | Temperatura: -30 ° C ~ 60 ° C wilgotność: 0%~ 95% |
| Działanie: | Temperatura: -10 ° C ~ 45 ° C wilgotność: 10%~ 90% | Instalacja: | Montowany na ścianie, stoisko mobilne (opcjonalnie) |
| Kolor: | Czarny, inne kolory opcjonalne - szary, srebrny/czarny | Skrótu: | ze skrótami klawiszowymi dla bocznych plansz |
| Nazwa: | Znastane inteligentne interaktywne płyty | Fałdowy: | NIE |
| Typ: | Inteligentne tablice do szkoły | Rozmiar: | 75/86/98 cala IFPD z płytkami bocznymi |
| Punkty dotykowe: | 1 ~ 20-50 punktów | Aplikacja: | Nauczanie szkolne, edukacja w klasie, prezentacja |
| Gwarancja: | 1 rok, do 3 lat | Interfejs: | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Rozmiar ekranu: | 75", 86", 98" opcjonalnie | System operacyjny: | Android/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Dokładność: | Chiny | ||
| Podkreślić: | 75-calowa inteligentna tablica,Interaktywne tabliczki boczne,Szkoła inteligentna tabliczka |
||
opis produktu
Inteligentna tablica 75 cali z zapisywalnymi tablicami bocznymi
75-calowe zapisywalne tablice boczne z inteligentną tablicą, nazywamy ją również połączoną interaktywną tablicą, która łączy interaktywną tablicę (elektroniczna zielona tablica/czarna tablica/biała tablica) z IFPD, aby osiągnąć podwójne połączenie tablic i funkcję interaktywną.
Zielona tablica/ Biała tablica
Można po niej pisać zwykłymi pisakami do białej tablicy; kredą i kredą bezpyłową do zielonej/czarnej tablicy, bez uszkadzania powierzchni i ma silną odporność na ścieranie.
Dzięki naszej inteligentnej tablicy nauczyciele mogą używać elektronicznej zielonej tablicy do tradycyjnego pisania. Obsługuje zapisywanie adnotacji z zielonej tablicy, tworząc połączenie inteligentnego nauczania i tradycyjnego pisania na tablicy.
Pisanie na zielonej tablicy można zapisać jako zapisy zgodnie z wymaganiami nauczycieli, aby wysłać je uczniom jako materiały do powtórki.
Rozmiar :75 cali + 2 tablice boczne, długość 4,199 m, tablica boczna Zielona/ Czarna tablica do pisania kredą, biała tablica do pisania markerem.
Inteligentna tablica 75 cali, wbudowany system Android, z gniazdem OPS dla systemu Windows, w zestawie oprogramowanie Windows Whiteboard dla tablic bocznych.
![]()
Wymiary rysunku dla odniesienia (inteligentna tablica 75 cali + tablice boczne AB).
![]()
![]()
Opcjonalnie w inteligentnej tablicy + tablica boczna A
![]()
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży: osd019@touch-easy.com
![]()
![]()
![]()
| Wygląd | Aby dopasować do głównej jednostki wyświetlającej |
| Rozmiar | Dostosowany do wysokości głównej jednostki wyświetlającej |
| Wybór powierzchni | Biała tablica/Zielona tablica |
| Technologia dotykowa | Dotyk podczerwony |
| Metoda dotykowa | Palec, wskaźnik lub inny nieprzezroczysty obiekt |
| Dotyk | Obsługa włączania/wyłączania dotyku za pomocą skrótu klawiszowego |
| Rozpoznawanie gestów | Obsługiwane |
| Zapisywanie plików | Obsługuje zapisywanie plików w formatach PPT/Word/PDF/obraz. |
| Punkt dotykowy | 1-20 |
| Prędkość kursora | 180 punktów/s |
| Rozdzielczość dotykowa | 32768x32768 |
| Rozmiar obiektu dotykowego | >8mm |
| Metoda dotykowa | Palec lub długopis |
| Dokładność pozycjonowania | <2mm |
| Żywotność dotyku | Ponad 60 000 000 pojedynczych dotknięć lub kliknięć |
| Port połączeniowy | USB 2.0/3.0 |
| Zasilanie | Zasilanie USB DC 4,6V- 5,0V<1W (200mA przy 5V) |
| Warunki pracy | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Przechowywanie | Temperatura: -30°C~60°C Wilgotność: 0%~95% |
| Obsługa | Temperatura: -10°C~45°C Wilgotność: 10%~90% |
O nas
![]()
![]()
![]()








Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje