Wyświetlacz iBoard 4K 75 cali z tablicami zielona, czarna, biała, Android PC, składany do edukacji
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | iBoard |
| Orzecznictwo: | CE/ROHS/FCC/EDLA Google certified |
| Numer modelu: | TE-YL-75AIO |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 PCS |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe |
| Czas dostawy: | 15-18 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C,T/T,alipay |
| Możliwość Supply: | 3000 jednostek miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Aplikacja: | Sala spotkań/Pokój lekcyjny/ Szkolenie | Funkcja opcjonalna: | kamera, mikrofon jako opcje |
|---|---|---|---|
| Typ: | Inteligentna tablica pisania dla szkoły | ||
| Podkreślić: | Czarny wyświetlacz 4K 75 cali,Wyświetlacz 4K 75 cali z systemem Windows |
||
opis produktu
IBoard 4K 75-calowy wyświetlacz z tablicami Zielony Czarny Biały Android PC składany do edukacji
Kluczowe punkty
--- Przy połączonych tablicy pociągowej można wybrać kolor biały/zielony/czarny;
--- systemy Android 13 lub 14 lub 15/16, systemy Win PC opcjonalne;
--- z aplikacją odzwierciedlającą ekran, obsługa bezprzewodowego udostępniania ekranu;
--- Kamera, mikrofon, NFC, stojak mobilny, składane płyty boczne opcjonalne
--- EDLA google certyfikowany opcjonalnie
Płyty połączone ze sobąSpecyfikacje
| Wielkość | Dostosowane według wysokości głównego urządzenia wyświetlania |
| Wybór powierzchni | Biała/zielona/czarna tablica |
| Technologia dotykowa | Infrarowy dotyk |
| Metoda dotykowa | Palec, wskaźnik lub inny nieprzezroczysty przedmiot |
| Dotknij | Wsparcie Dotknij ON / OFF za pośrednictwem klawisza prędkości |
| Rozpoznawanie gestów | Wsparcie |
| Zapisywanie plików | Wsparcie zapisywania plików w formacie PPT/Word/PDF/obraz. |
| Punkt dotyku | 10 |
| Prędkość kursora | 180 punktów /s |
| Rozdzielczość dotykowa | 32768x32768 |
| Wielkość obiektu Efekt dotyku | > 8 mm |
| Metoda dotykowa | Palec lub długopis |
| Dokładność pozycjonowania | < 2 mm |
| Żywotność dotyku | Więcej niż 60,000, 000 pojedynczy dotyk lub kliknięcie |
| Port łączący | USB 2.0 |
| Rozmiar wyświetlacza panelu | 65/75/86/98 cali opcjonalnie |
| Wskaźnik wyświetlania | 16:9 |
| Wskaźnik kontrastu | 4000:1 |
| System operacyjny | Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8.1,Win 10, Linux, Mac, Android |
| Wersja dla Androida | 13/14/15 |
| Porty połączenia | USB, TYPE-C, HDMI, RJ45, OPS Slot, itp. |
| Zasilanie | zasilacz USB DC 4,6V- 5,0V < 1W (200mA przy 5V) |
| Warunki pracy | W pomieszczeniach |
| Przechowywanie | Temperatura: -30°C~60°C wilgotność: 0%~95% |
| Operacja | Temperatura: -10°C~45°C wilgotność: 10%~90% |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Opakowanie: 1 zestaw/karton, opcjonalnie z drewnianą ramą lub pudełkiem
![]()
Wysyłka: drogą powietrzną, morską, ciężarówką, opcjonalnie, możemy również zapewnić rozwiązania w zakresie wysyłki.
![]()







Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje