27 32 Inch Entertainment Interaktywny Smart TV Display Przenośny Monitor Android 13 8+128gb Ekran dotykowy Wbudowany w kamerę Akumulator na 5-6 godzin
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | iBoard |
| Orzecznictwo: | FCC/CE |
| Numer modelu: | TE-CT-32 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 PCS |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe |
| Czas dostawy: | 10-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
| Możliwość Supply: | 6000 jednostek miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Tworzywo: | Aluminium stopy stojak, plastikowa skorupa | Kolor: | Biały |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*1080 lub 4K | Gwarancja: | 1 rok |
| Typ ekranu: | IPS | System operacyjny: | Android 13 |
| Punkty dotykowe: | 10 punktów | ||
| Podkreślić: | 32 -calowy ekran dotykowy inteligentny telewizor,przenośny monitor Android 13 z kamerą,interaktywny wyświetlacz TV z baterią |
||
opis produktu
27 32 Inch Entertainment Interaktywny Smart TV Display Przenośny Monitor Android 13 8+128gb Ekran dotykowy Wbudowany w kamerę Akumulator na 5-6 godzin
![]()
Charakterystyka:
---Zdejmowalny stojak, na dole podstawy produktu znajdują się 5 cichych rolków;
--- Tablet-Like Operating Experience, z 8-core CPU, 8GB pamięci RAM, 128GB pamięci masowej;
---Bezprzewodowa konstrukcja, wbudowana bateria o pojemności 14,400 mAh pozwala na bezprzewodowe użycie;
--- rozszerzone tablety z funkcją dotykową w 10 punktach;
- Używaj komfortowych kątów widzenia w ruchu, wyposażony w mechaniczny system wsparcia
Specyfikacje:
| Pozycja | 32 cali obracający się przenośny smart TV |
| Ekran | 32 ′′,IPS,1920x1080,1000:1,178° kąt widzenia, 10-punktowe wsparcie dotykowe, 4096 poziom czujnika ciśnienia |
| Android OS | Wbudowana kamera HD 1300W, z następującą funkcją rejestracji |
| Procesor | CPU: Qualcomm 665 8 rdzeni: 4-rodzaj A73+ 4-rodzaj A52 |
| Przechowywanie | 4 GB RAM + 64 GB ROM / 8 GB RAM + 128 GB ROM |
| Akumulator | Akumulator siarczanu żelaza litu ((26650 4S4P 12.8V 14.4AH), 14400mAh, Wsparcie ciągłego zasilania przez 5-6h |
| Połączenie bezprzewodowe | Wi-Fi-6 + Bluetooth 5.0 |
| Audio | Standard 2*5W/8 Euro (opcjonalnie 80W, głośnik pełno kanałowy, zewnętrzny) |
| Korekta | W górę i w dół 180 mm, nachylenie do przodu 45°, nachylenie do tyłu 25°, obrót w lewo i prawo 90° |
| Zdalne sterowanie | Wspiera Bluetooth, dotyk, głos |
| Porty | Wyróbki do urządzeń do przechowywania danych osobowych |
| Wielkość produktu | 722*1544*1450 mm |
| G.W. (((KGS) | 21 |
![]()
![]()







Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje